TORA ŞARJ

Hakkımızda.

Tora Şarj elektrikli araçlara hizmet vermekte olan ve en hızlı gelişen halka açık hızlı elektrik şarj istasyonları işletmecisidir.

1998 yılında İstanbul’da kurulan Tora A.Ş., Elektrikli Araç Şarj, Petrol, LPG, CNG sektörünün işletim, ekipman ve teknik emniyet ihtiyaçlarına yönelik mühendislik, danışmanlık ve AR-GE hizmetleri vermektedir. Projelendirme, uygulama, koruyucu bakım, üretim, satış faaliyetlerinin yanı sıra ihtiyaca yönelik profesyonel çözümler üretmektedir.

TORA, elektrik ve akaryakıt istasyonu sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş mühendisler tarafından kurulmuş olup sektöründe en geniş uzman kadroya sahiptir.

TORA, altyapı, mekanik, pompa, aydınlatma, elektrik ve otomasyonun çözümlerinin yanı sıra, TORA ENDÜSTRİYEL departmanı ile depolama tesisi bulunduran dağıtım firmaları, başta otomotiv olmak üzere fabrikalara, mühendislik, proje-danışmanlık, ekipman temini, tesisi hizmetleri de vermektedir.

TORA, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yeterlilik Belgesine sahip nadir firmalardan olup, TORA ÇEVRE Toprak ve su kirliliği tespit ve giderilmesine yönelik geliştirdiği sistemlerle hizmet vermektedir.

TORA, alternatif ve yenilenebilir çevre dostu enerjiler konusunda yürüttüğü AR-GE çalışmaları ve teknolojik uygulamaların yanında, bu sahada kullanılan ekipmanların üretimi için sürekli araştırma ve yatırım yapmaktadır. %100 TORA mühendislik çözümü olan TORA ŞARJ CPO, Backend ve E-MSP yazılımlarını geliştirmiştir.

TORA, sosyal ve spor tesislerini de barındıran yaklaşık 3000 m2 kapalı ve 4000 m2 açık alanlı İstanbul Merkez binasında 135 personeli ve tüm ülkeye yayılmış 50 ve yurtdışı bölge servisleri ile 7/24 faaliyetlerine devam etmektedir.

SERTİFİKALARIMIZ

Tora Şarj size hangi hizmetleri sunar?

Keşif ve Danışmanlık

Tecrübeli mühendislerimiz ve tüm Türkiye’ye yayılı 37 bölge servis ekiplerimiz ile yerinde ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti

Projelendirme ve Ekipman Tedariği

İhtiyacınıza en uygun ekipman ve uzun vadeli finansal çözüm sunulması ve projelendirmesi

Elektrikli Araç Şarj İstasyon Kurulumu

İnşaat, izin, elektriksel ve hukuksal altyapı için anahtar teslim kurulum

Yaygın Servis ve Bakım Ağı

Türkiye’nin her yerine 7/24 destek veren çağrı merkezimiz ile uzaktan ve yerinde servis ve bakım

Yönetim Paneli

Web arayüz ve mobil uygulama üzerinden yönetim, takip ve raporlama hizmetleri

7/24 Çağrı Merkezi Desteği

7 / 24 ihtiyacınız olan her anda uzman ekiplerimiz tarafından sağlanan telefon desteği

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hibe Programı Desteği

Elektrikli Araçlar İçin Hızlı Şarj İstasyonları Hibe Programı kapsamında baştan sona ücretsiz destek

Elektrikli araç şarj istasyonu kurmak için en uygun çözümü birlikte bulalım!

BİZE YAZIN

Tüm sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hata: İletişim formu bulunamadı.