HABERLER

TORA Satış Organizasyonu, Yeni Görevler

TORA Satış Grubunda yapılan yeni görev dağılımlarında Bekir Cavdaro Satış Direktörlüğü, Faruk Aslan Akaryakıt Grubu Satış Müdürlüğü ve Göksel Albayrak E-Mobilite Grubu Satış Müdürlüğü görevlerine getirilmiştir.

Akaryakıt Grubu’nda Stratejik Büyüme ve Yeni Görevler:

2023 hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşayan TORA, akaryakıt sektöründe güvenilir bir marka olarak öne çıkıyor. Güçlü bir saha organizasyonunu desteklemek adına bölgesel satış müdür yardımcıları eklenerek, müşterilere daha etkili hizmet sunma hedefi güçleniyor.

Faruk Aslan: “Yeni görevler ve stratejik büyüme adımları ile 2024’te daha da güçlenerek başarılı bir yıl geçireceğimize inanıyoruz. Saha ekiplerimiz, proaktif bir yaklaşımla müşterilere kaliteli hizmet sunmak için sahada aktif olarak çalışmaya devam edecek.”

E-Mobilite Grubu’nda Yeni görevler ve Hızlı Yükseliş:

TORA e-mobilite grubu, sektördeki hızlı yükselişini yenilikçi projeler ve başarılı teslimatlarla taçlandırıyor. Müşterilere en uygun çözümleri sunmak ve büyük projelere imza atmak için heyecanla ilerliyor.

Göksel Albayrak: “Müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde yanıt verebilmek adına aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Yeni projeler ve sektöre getirdiğimiz yeniliklerle yükselişimizi sürdürmek için sabırsızlanıyoruz.”

Müşterilere TORA Markası ile Konfor ve Güven:

Satış organizasyonunun öncelikli hedefi müşterilere TORA markası ile çalışmanın konfor ve güvenini yaşatmak. Yeni görevler, organizasyonel eğitimler ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için yapılan çalışmalarla, TORA ailesi hedeflerine kararlılıkla ilerliyor.

Bekir Cavdaro: “Ekiplerimizin gelişimi ve sürdürülebilir başarı için yeni görevler ve organizasyonel planlamalarla müşterilerimize en iyi hizmeti sunma çabamız devam edecek. Yenilikçi yaklaşımımızla sektörde öncü olmaya devam edeceğiz.”

TORA Şarj Mobil Uygulama
TORA Şarj Mobil Uygulama
TORA Şarj Mobil Uygulama

BİZE YAZIN

Tüm sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hata: İletişim formu bulunamadı.