HABERLER

Star Charge ekibi eğitim için TORA’yı ziyaret etti.

Dünya genelinde en büyük hızlı şarj ünitesi üreticisi konumunda olan Star Charge Türkiye’deki faaliyetlerine Tora Şarj iş birliği ile devam ediyor. Günlük 2 milyon 200 bin şarj işlem hacmine sahip ve yine günlük üretiminde yaklaşık 4 bin üstün teknoloji şarj ünitesi olan Star Charge Saha Uygulamaları Mühendisi Tolgahan Günerhan ve Akif Taşçı Tora Şarj’ı yerinde ziyaret ederek DC Titan 180 kW Premium EV şarj ünitesinin detaylarını aktardı.

Tora Şarj mühendislik ve saha ekibinin de katılım sağladığı bu etkinlikte Star Charge ekibi, DC Titan 180 kW Premium EV şarj ünitesinin yazılım, konfigürasyon ve saha uygulamaları hakkındaki detaylarını paylaştı. Etkinlikte, ürünün bakım süreçleri, kurulum sırasında dikkat edilmesi gereken konular ele alındı. Ayrıca kullanımı sırasında sahadan gelen geribildirimler/karşılaşılabilecek sorunlar ve bu sorunların çözümleriyle ilgili soru/cevap şeklinde değerlendirmelerde bulunuldu.

Star Charge ekibinin anlatımları sonrası etkinliğin verimli geçmesi ve tüm ekibin şarj ünitesini yakından tanıması adına Tora Şarj ekibi tarafından DC Titan 180kW Premium şarj ünitesi üzerinde uygulama yapılarak edinilen değerli bilgiler pekiştirildi.

TORA Şarj Mobil Uygulama
TORA Şarj Mobil Uygulama
TORA Şarj Mobil Uygulama

BİZE YAZIN

Tüm sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Error: Contact form not found.